تور آنتالیا
قیمت ویزای تایوان
خدمات VFS
تور ارزان کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
دريافت دعوتنامه از كانادا تجهيزات فست فود و راه اندازي فست فود
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :alipour
تاريخ: ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۵:۴۴


4) دريافت دعوتنامه از كانادا براي برنامه مهاجرتي اكسپرس اينتري: در چهره اخذ امتياز قبولي، شما به تراز پايان رسيده و مي توانيد در انتظار اخذ دعوتنامه خويش بمانيد . اشخاصي كه بيشينه و كمينه ي دما نمره را در استخر اكسپرس اينتري Express Entry كسب كرده اند، دعوت طومار اخذ خواهند كرد . پس از دعوت، صرفا 60 روز فرصت داريد تا درخواست اقامت دائم نماييد . پس از درخواست شما، اداره مهاجرت به كانادا در كمتر از 6ماه، داده ها را ارزيابي و پردازش مي كند و رواديدِ كانادا را صادر مي كند . 
خبر عالي آنكه درصورتي كه امتياز لازم را اخذ نكرديد، و يا اين كه پس از بررسي مدارك، دعوت نامه براي تان ارسال نشد، مي توانيد پس از يك سال باري ديگر پروفايل اكسپرس اينتري Express Entry خويش را تشكيل دهيد و به استخر اكسپرس اينتري Express Entry وارد گرديد . 
در صورتيكه كه دربرگيرنده موقعيت فوق نمي باشيد و يا اين كه نميتوانيد امتيازات خويش را حساب و كتاب نمائيد نگران نباشيد و با ما در تماس باشيد . 
همراهان گرامي، براي استفاده مندي از مشاوره و بررسي تخصصي نماينده قانوني يا اين كه مشورت مهاجرت، اقدام به كامل شدن فرمهاي نظارت بدون‌پول فرماييد و يا مي‌توانيد سوال هاي خويش را در انتهاي همين نوشته در قسمت "مشاوره رايگان" مطرح كنيد . يا اين كه در صورتيكه قصد دورازشوخي براي هجرت يا اخذ ويزا داريد مي توانيد به صفحه رزرو وقت مشورت مراجعه نماييد . همچنين ميتوانيد با مراجعه به كاغذ در رابطه ما از اعتبار و تجربه موسسه اطمينان حاصل فرماييد . 


داده ها آماري در خصوص سرمايه گذاري كانادا - كبك: سال 2018 ميلادي از ظرفيت ۱۹۰۰ درخواست تعداد ۱۳۳۰ پرونده براي چين و كشورهاي حوزه چين در حيث گرفته شده بود و ۵۷۰ پرونده از ديگر كشورها، ولي اين به معنا اين نميباشد كه چين ظرفيت مشخص دارااست . بر اساس ضابطه هيچ كشوري نمي تواند بيش از ۱۳۳۰ پرونده تصويب نمايد و چون معمولا چيني ها در اين موضوع مشتاق ترند و تعدادشان زياد است، محدوديت براي آن‌ها عملي مي شود . اما در سال 2019 از مجموع گنجايش 1900 پرونده، 1235 پرونده براي چين و كشورهاي حوزه چين در لحاظ گرفته مي شود و 665 پرونده از ديگر كشورها قبول خواهد شد . بايد اعتنا داشته باشيد كه اين سيستم مهاجرتي بر پايه قرعه كشي نمي‌باشد و ظرفيت مشخص به شركتهاي مالي سرگرم داده شده است . ما با توجه به سهميه قطعي سال 2018، آمادگي داريم تا سقف ظرفيت خويش پرونده عشق مندان اقدام در اين برنامه را بپذيريم . در فيس تمايل به همكاري با ما فرمهاي چك بدون پول را كامل شدن نماييد . 
حالت ايجاد اشتغال در كانادا به طور كلي: 1) دستكم 150 .000 دلار پول عيب گيري براي كارآفريني در كانادا . 
2) بعد از 2 سال كارآفريني، غالب به اخذ اقامت دايم خواهيد شد . 
3) با خدمات vip موسسه شما مي‌توانيد از كارت بانكي عضو كانال عجله در كانادا به كار گيري نماييد . 
4) اخذ پاسپورت براي فرزند به جهان آمده در كانادا به وسيله موسسه به رخ تضميني انجام قبول ميكند . 
5) سپس از 2 سال كه در بيزينس خويش برنده باشيد 75 .000 دلار از سرمايه اوليه شما توسط دولت رجوع داده خواهد شد . 
همراهان گرامي، براي استفاده مندي از مشورت و بررسي تخصصي وكيل يا اين كه مشورت كردن مهاجرت، مبادرت به كامل شدن فرمهاي محاسبه مجاني نمائيد و يا مي توانيد سوالات خود را در انتهاي همين نوشته در قسمت "مشاوره رايگان" مطرح كنيد . يا اگر قصد دور از شوخي براي سفر يا اين كه اخذ ويزا داريد مي‌توانيد به صفحه رزرو وقت مشورت مراجعه فرماييد . همينطور ميتوانيد با مراجعه به صفحه درباره ما از اعتبار و تجربه موسسه اطمينان حاصل فرماييد . 

موضوع:
برچسب‌ها: مهاجرت به كانادا، مهاجرت،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]