کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
تجهيزات فست فود و راه اندازي فست فود
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :alipour
تاريخ: ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۵:۴۴


4) دريافت دعوتنامه از كانادا براي برنامه مهاجرتي اكسپرس اينتري: در چهره اخذ امتياز قبولي، شما به تراز پايان رسيده و مي توانيد در انتظار اخذ دعوتنامه خويش بمانيد . اشخاصي كه بيشينه و كمينه ي دما نمره را در استخر اكسپرس اينتري Express Entry كسب كرده اند، دعوت طومار اخذ خواهند كرد . پس از دعوت، صرفا 60 روز فرصت داريد تا درخواست اقامت دائم نماييد . پس از درخواست شما، اداره مهاجرت به كانادا در كمتر از 6ماه، داده ها را ارزيابي و پردازش مي كند و رواديدِ كانادا را صادر مي كند . 
خبر عالي آنكه درصورتي كه امتياز لازم را اخذ نكرديد، و يا اين كه پس از بررسي مدارك، دعوت نامه براي تان ارسال نشد، مي توانيد پس از يك سال باري ديگر پروفايل اكسپرس اينتري Express Entry خويش را تشكيل دهيد و به استخر اكسپرس اينتري Express Entry وارد گرديد . 
در صورتيكه كه دربرگيرنده موقعيت فوق نمي باشيد و يا اين كه نميتوانيد امتيازات خويش را حساب و كتاب نمائيد نگران نباشيد و با ما در تماس باشيد . 
همراهان گرامي، براي استفاده مندي از مشاوره و بررسي تخصصي نماينده قانوني يا اين كه مشورت مهاجرت، اقدام به كامل شدن فرمهاي نظارت بدون‌پول فرماييد و يا مي‌توانيد سوال هاي خويش را در انتهاي همين نوشته در قسمت "مشاوره رايگان" مطرح كنيد . يا اين كه در صورتيكه قصد دورازشوخي براي هجرت يا اخذ ويزا داريد مي توانيد به صفحه رزرو وقت مشورت مراجعه نماييد . همچنين ميتوانيد با مراجعه به كاغذ در رابطه ما از اعتبار و تجربه موسسه اطمينان حاصل فرماييد . 


داده ها آماري در خصوص سرمايه گذاري كانادا - كبك: سال 2018 ميلادي از ظرفيت ۱۹۰۰ درخواست تعداد ۱۳۳۰ پرونده براي چين و كشورهاي حوزه چين در حيث گرفته شده بود و ۵۷۰ پرونده از ديگر كشورها، ولي اين به معنا اين نميباشد كه چين ظرفيت مشخص دارااست . بر اساس ضابطه هيچ كشوري نمي تواند بيش از ۱۳۳۰ پرونده تصويب نمايد و چون معمولا چيني ها در اين موضوع مشتاق ترند و تعدادشان زياد است، محدوديت براي آن‌ها عملي مي شود . اما در سال 2019 از مجموع گنجايش 1900 پرونده، 1235 پرونده براي چين و كشورهاي حوزه چين در لحاظ گرفته مي شود و 665 پرونده از ديگر كشورها قبول خواهد شد . بايد اعتنا داشته باشيد كه اين سيستم مهاجرتي بر پايه قرعه كشي نمي‌باشد و ظرفيت مشخص به شركتهاي مالي سرگرم داده شده است . ما با توجه به سهميه قطعي سال 2018، آمادگي داريم تا سقف ظرفيت خويش پرونده عشق مندان اقدام در اين برنامه را بپذيريم . در فيس تمايل به همكاري با ما فرمهاي چك بدون پول را كامل شدن نماييد . 
حالت ايجاد اشتغال در كانادا به طور كلي: 1) دستكم 150 .000 دلار پول عيب گيري براي كارآفريني در كانادا . 
2) بعد از 2 سال كارآفريني، غالب به اخذ اقامت دايم خواهيد شد . 
3) با خدمات vip موسسه شما مي‌توانيد از كارت بانكي عضو كانال عجله در كانادا به كار گيري نماييد . 
4) اخذ پاسپورت براي فرزند به جهان آمده در كانادا به وسيله موسسه به رخ تضميني انجام قبول ميكند . 
5) سپس از 2 سال كه در بيزينس خويش برنده باشيد 75 .000 دلار از سرمايه اوليه شما توسط دولت رجوع داده خواهد شد . 
همراهان گرامي، براي استفاده مندي از مشورت و بررسي تخصصي وكيل يا اين كه مشورت كردن مهاجرت، مبادرت به كامل شدن فرمهاي محاسبه مجاني نمائيد و يا مي توانيد سوالات خود را در انتهاي همين نوشته در قسمت "مشاوره رايگان" مطرح كنيد . يا اگر قصد دور از شوخي براي سفر يا اين كه اخذ ويزا داريد مي‌توانيد به صفحه رزرو وقت مشورت مراجعه فرماييد . همينطور ميتوانيد با مراجعه به صفحه درباره ما از اعتبار و تجربه موسسه اطمينان حاصل فرماييد . 

موضوع:
برچسب‌ها: مهاجرت به كانادا، مهاجرت،

[ ۱ ]